Kategorie
Aktualności

Przegląd ofert – nowe domy pod Poznaniem

Jesteś w trakcie szukania domu pod Poznaniem? Chciałabyś/chciałbyś zakupić dom z rynku pierwotnego? Sprawdź naszą propozycję. Oferujemy nowe bliźniaki pod Poznaniem w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się ze szczegółami.

Jako deweloper przygotowaliśmy bardzo dobre warunki zakupu nowego domu w zabudowie bliźniaczej. Doskonała propozycja dla osób które szukają wysokiej jakości wykończenia połączonego z dobrą ceną. Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Ceny na poznańskim rynku nieruchomości

Jeżeli jesteś osobą która poszukuje dla siebie nowego lokum to z pewnością interesuje Cię również oferta bliźniaków. Jako deweloper chcemy Ci zaproponować naszą nową inwestycję – nowe domy pod Poznaniem. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nasza firma przygotowała dla swoich klientów doskonałą propozycję jaką są nowe domy w zabudowie bliźniaczej. U nas możesz liczyć na dobrą cenę w stosunku do tego co oferuje aktualnie rynek pierwotny. Zobacz szczegóły, odwiedź witrynę lub biuro sprzedaży. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Dobry czas na zakup nieruchomości

Nieruchomości to bardzo dobry sposób na lokowanie pieniędzy i inwestycje. Rynek nieruchomości ma się od dłuższego czasu bardzo dobrze a statystyki i prognozy nie zapowiadają spadków.

Jeśli interesuje Cię zakup nieruchomości w okolicach Poznania bardzo ciekawą ofertę posiada Gravis Developer i jego nowe Osiedle Owocowe. Znajdziesz tutaj nowoczesne i przestronne domy jednorodzinne typu bliźniak. Każdy dom posiada własny ogród. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej Osiedla Owocowego.